تبلیغات
گالری عکس Photo Gallery - پای درد دل اخراجی آکادمی موسیقی من و تو
گالری عکس Photo Gallery
مطالب جالب ، مفید ، خواندنی و دیدنی از سراسر دنیای وب


یکی از شرکت کننده های امسال آکادمی گــــو-گــوش روشنک حسینی (روشنا) می باشد. روشنا 23 ساله که خوانندگی را از 12 سالگی به طور حرفه ای شروع کرده ساکن سوئد است. وی در مسابقه های مختلف آزمون صدای سوئد از جمله Talang و Trivselstjärna talent شرکت نمود که در سال 2008 "نفر اول" مسابقۀ Trivselstjärna talent می شود.

روشنا در آکادمی موسیقی

سریال آکادمی
گــــو-گــوش و انتخاب های آنان و همچنین سابقه درخشان روشنا این انتظار را در بیننده های شبکه من و تو ایجاد کرد تا این خواننده حرفه ای را جزء نفرات برتر آکادمی ببینند. اما با کمال تعجب و ناباوری همگان وی در اولین اجرای به اصطلاح زنده خود حذف می شود.

روشنا بعد از حذف غیر منتظره خود از آکادمی در وب سایتش طی افشانامه ای از اتفاقات آکادمی
گــــو-گــوش پرده برداشت وی که درخواست طرفدارانش را علت بیان چنین مطالبی مطرح می کند از بایکوت خبری - رسانه ای تمامی شرکت کننده های آکادمی در زمان اجرای مسابقه خبر داد.

روشنا ضمن اشاره به سکته قلبی
گــــو-گــوش که چندی پیش نیز سایت شبکه من و تو در پاسخ به یک کامنت آن را تأیید نمود، علت اصرار مدیران شبکه من و تو را بر محرمانه نگاه داشتن ابعاد مختلف آکادمی چنین بیان می کند: «همه رای گیری هایی که در زمان اجرای ما در آکادمی بود، دروغ است و رای گیری که رها در موردش جلوی دوربین حرف می زد بیشتر یک دیالوگ دروغ بوده تا واقعیت. همه چیز بیهوده بوده و آن شخصی هم که اول شد قبلا انتخاب شده بود.»
وی که آکادمی
گــــو-گــوش را مسابقه ای از پیش تعیین شده می داند ضمن اشاره به عدم ارتباط شرکت کننده ها و اطلاع نداشتن آنان از زمان پخش آکادمی در ایران، در پاسخ به سوال یکی از طرفدارن خود نوشت: «ازمن از آکادمی پرسید و گفت حالا که خانم گوگوش در سی سی یو هست پس آکادمی چی میشه؟ یعنی دیگه پخش نمیشه؟ اینو که گفت فهمیدم که در ایران آکادمی تازه پخش می شود و تازه بیننده ها رای می دهند چون خیلی وقت بود که برنامه آکادمی تمام شده بود.»

روشنا که خود از شرکت کننده های با سابقه درخشان در آکادمی می باشد در پایان و در ادامه سریال های افشاگری خود در مورد تقلب گسترده ای که در آکادمی
گــــو-گــوش رخ داده است، اسامی نفرات اول تا دوم که از پیش تعیین شده بودند را فاش نمود. وی نوشت: « باید بگم که دلسا به عنوان نفر اول انتخاب شده و امیر حسین هم شده نفر دوم آکادمی»

گفتنی است بستری بودن
گــــو-گــوش در بیمارستان که توسط ادمین سایت شبکه من و تو رسانه ای گردید و به دنبال آن برخی شرکت کننده های آکادمی مثل روشنا آن را تأیید کردند و همچنین پخش هم اکنون برنامه آکادمی از شبکه من و تو رسوایی دیگری است از سناریوهای از پیش تعیین شده این شبکه. سناریوهایی که فقط مسئولان شبکه از آن با خبرند.

شایان ذکر است بستری شدن
گــــو-گــوش در بیمارستان که از تقلبی بزرگ در یکی دیگر از برنامه های شبکه من و تو پرده برداشت موج گسترده ای از اعتراض بینندگان این شبکه را به دنبال داشته استدسته بندی : آکادمی موسیقی، 
تگ ها : آکادمی موسیقی گوگوش، عکسهای آکادمی موسیقی گوگوش، عکسهایامیر در آکادمی موسیقی گوگوش، عکسهای جدید آکادمی موسیقی گوگوش، عکسهای دلسا آکادمی موسیقی گوگوش، دلسا در آکادمی موسیقی گوگوش، عکسهای امیر در آکادمی موسیقی گوگوش،
ارسال شده توسط آدمین


عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
× گلچین اینترنت ×
لینک دوستان
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);