تبلیغات
گالری عکس Photo Gallery - دانلود گلهای بازی پرسپولیس فجر سپاسی + حواشی و اخبار آن
گالری عکس Photo Gallery
مطالب جالب ، مفید ، خواندنی و دیدنی از سراسر دنیای وب


تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی 2 بر هیچ مقابل فجر سپاسی به رده نهم جدول صعود کرد .
تیم پرسپولیس از ساعت 14 در ورزشگاه حافظیه شیراز و در حضور 10 هزار و 500 تماشاگر ( بنا به اعلام بلندگوی ورزشگاه) به مصاف فجرسپاسی رفت که با نتیجه 2 بر صفر پیروزی رسید.

به گزارش فارس،غلامرضا رضایی در ثانیه 12 و کریم انصاری‌فرد در دقیقه 26 برای پرسپولیس گلزنی کردند. فجرسپاسی در نیمه دوم حملاتی انجام داد اما این تیم که بازیکنانی زیادی را در نیم فصل دوم از دست داده زور گلزنی نداشت.

گل غلامرضا رضایی سریع‌ترین گل لیگ دوازدهم را در این مسابقه به ثمر رساند.

محسن قهرمانی داور مسابقه بود.

پرسپولیس فجر سپاسی

فجرسپاسی 24 امتیاز باقی ماند و پرسپولیس 25 امتیازی شد و توانست به رده نهم برسد. سرخپوشان بعد از مدت ها توانستند رتبه خود را تک رقمی کنند.

ترکیب فجرسپاسی:

وحید شیخ‌ویسی، امید خلیلی، سعید قزلکچی، محمد آفند( از دقیقه 35 محمد انصاری)، علیرضا جلیلی، حسین کاظمی( از دقیقه 66 سید حسین کریمی)، هادی ایمانی، امین جوکار، جابر انصاری، مسلم فیروز آبادی( از دقیقه 83 امین شجاعیان) و سیدمحمدرضا حسینی

سرمربی: محمود یاوری

ترکیب پرسپولیس:

نیلسون،سید جلال حسینی،رضا نورمحمدی،حسین ماهینی،رضا حقیقی، مارکو پروویچ( از دقیقه 81 عادل کلاه کج)، امیرحسین فشنگچی، علی کریمی( از دقیقه 78 مهدی مهدوی‌کیا)،غلامرضا رضایی، محمد نوری و کریم انصاری فرد( از دقیقه 87 هادی نوروزی)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

انصاری‌فرد: امیدوارم این برد‌ها مقطعی نباشد


مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم این بردها مقطعی نباشد و در ادامه بتوانیم به برتری برسیم.


کریم انصاری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص پیروزی دو بر صفر پرسپولیس برابر فجر سپاسی عنوان کرد: برد شیرینی را بدست آوردیم. پرسپولیس واقعی را در این بازی‌ها نشان دادیم و در سه مسابقه اخیر نمایش بسیار خوبی داشتیم. نشان دادیم که شرایط خوبی داریم و مدعی هستیم.

وی ادامه داد:‌ امتیازات زیادی را از دست دادیم اما در بازی‌های اخیر رشد خوبی داشتیم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم در بازی‌های آینده به برتری برسیم. امیدوارم این موضوع مقطعی نباشد.

مهاجم پرسپولیس یادآور شد: گل زودهنگام شیرازه تیم‌ها را از هم می‌پاشد. فجر بازیکنان خوب و جوانی دارد و بازیکنان آن انگیزه و دوندگی زیادی داشتند. فکر می‌کنم برخی تیم‌ها برابر فجر با مشکل روبرو شوند.

انصاری‌فرد تصریح کرد: یاوری یکی از بهترین مربیان ایران است و امیدوارم این تیم در ادامه راه بتواند به موفقیت دست پیدا کند.

وی درباره موقعیت‌هایی که از دست داد، خاطرنشان کرد: من همه فرصت‌ها را از دست ندادم. به نظرم تیم ما هجومی و خوب بازی کرد شرایط جوی هم در بازی تاثیر داشت دنبال بهانه نیستم اما توپی که در این دیدار مورد استفاده قرار گرفته بود، توپ درجه دو بود و اصلی نبود.

مهاجم پرسپولیس افزود: خدا را شکر در این دیدار توانستم یک گل به ثمر برسانم. در سه بازی اخیر 10 گل به ثمر رساندم که این نمی‌تواند آمار بدی باشد. مهاجمان خوب کار کردند و آمار قابل قبولی ارائه دادند. امیدوارم در بازی‌های آینده گلزنی کنم. بدانید که اگر گل می‌زنیم، کل پرسپولیس است که گل می‌زند از سکوها گرفته تا مهاجم تیم.

وی با اشاره به تشویق هواداران پرسپولیس یادآور شد: باز هم دست هواداران پرسپولیس در شیراز را می‌بوسم که تیم را تنها نگذاشتند. قبول دارم هواداران پرسپولیس در این فصل خیلی اذیت شدند و امیدوارم با این بردها کمی از ناراحتی‌شان کم شود. ما برای خوشحالی هواداران بازی می‌کنیم و امیدوارم این بردها ادامه داشته باشد.

رضایی:تا به حال اینقدر زود گل نزده بودم


مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در مورد گلی که مقابل فجر سپاسی به ثمر رساند، گفت: تا به حال اینقدر زود گل نزده بودم.


غلامرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مورد گلزنی‌اش به تیم فجر سپاسی شیراز و رفتن به سمت هواداران شیرازی گفت: بعد از گل به سمت هواداران شیرازی رفتم تا فقط از خدا تشکر کنم. هرگز اجازه بی‌احترامی به مردم را به خودم نمی‌دهم. مردم شیراز افرادی هستند که یار و یاور غلامرضا رضایی بودند.

وی افزود: تا به حال گل به این زودی‌ نزده بودم و نمی‌دانم چه ثانیه‌ای بود. باید نشان دهیم که از دقیقه یک عطش حمله داریم و برای کسب نتیجه از همان ابتدا هجومی کار می‌کنیم. با محمد نوری و کریم انصاری‌فرد هماهنگ کرده بودیم به محض شروع مسابقه به سمت دروازه فجر حمله کنیم اما پیش بینی اینکه اینقدر زود به گل برسیم را نکرده بودیم. خیلی خوشحالم روز بسیار خوبی بود. پیش از این گل زودهنگام به ثمر رسانده بودم اما هیچ وقت اینقدر زود پایم به گلزنی باز نشده بود.

مهاجم پرسپولیس در مورد پلاکاردی که در آن او را سلطان شیراز نامیده بود، خاطرنشان کرد: به خدا نمی‌دانم پلاکارد را چه کسی زده بود اما از این اتفاق غافلگیر شدم و از افرادی که این لطف را کرده بودند تشکر می‌کنم. من کجا و سلطان کجا؟!خوشحالم که امروز بازی خوبی انجام دادم و در این برد نقش داشتم. با کریم انصاری‌فرد هماهنگی خوبی داریم. خیلی راحت به گل رسیدیم و این گل را به هواداران تقدیم می‌کنم.

رضایی در پاسخ به این سؤال که در این بازی چه شده بود که خیلی می‌دوید، تصریح کرد: همیشه تلاش زیادی می‌کنم و دوندگی زیادی دارم. در این مسابقه بازی من بیشتر به چشم آمد. در سیستم دو مهاجمی توانستم عملکرد خوبی ارائه کنم. همه می‌دانند غلامرضا رضایی همیشه می‌دود و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد. خدا را شکر توانستیم در این مسابقه نتیجه مناسبی را کسب کنیم.

مهاجم پرسپولیس در مورد اینکه می‌توانست گل‌های زیادی را به ثمر برساند، گفت: این موضوع را قبول دارم. یک موقعیت صد در صد داشتم که ضربه من با اختلاف خیلی کمی راهی خارج شد مهم کسب سه امتیاز بود که توانستیم به این مسئله دست یابیم از دیدارهای بعد با تمرکز بیشتر سعی می‌کنم از موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببرم.

وی افزود: تیم ما در شرایط خوبی قرار دارد و مهاجمان در آمادگی کامل به سر می‌برند. هر مهاجمی که در زمین قرار می‌گیرد بوی گل می‌دهد این به این خاطر است که هافبک‌هایی مثل محمد نوری،کریمی و غیره پشت‌مان حضور دارند و خوب تغذیه می‌شویم.

رضایی در مورد صحنه‌ای که روی او در محوطه جریمه اتفاق افتاد که مشکوک به پنالتی بود، عنوان کرد: نمی‌دانم آن صحنه پنالتی بود یا نه، اما با من برخوردی صورت گرفت که باعث سرنگونی‌ام شد.

حقیقی: طوفانی شروع کردیم


مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار برابر فجر سپاسی طوفانی شروع کردیم و توانستیم چهره واقعی پرسپولیس را به نمایش بگذاریم.


رضا حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس برابر فجر سپاسی عنوان کرد: بازی بسیار خوبی بود ما طوفانی شروع کردیم و چهره واقعی پرسپولیس را نشان دادیم. در ثانیه‌های اول فجر را غافلگیر کردیم و پس از آن در دقایق ابتدایی دو گل به ثمر رساندیم تا کار راحت‌تر شود.

وی با اشاره به دیدار برابر صنعت نفت که بازی برده را به تساوی کشاندند خاطرنشان کرد:‌ از تجربه بازی با صنعت نفت استفاده کردیم و می‌دانستیم که نباید اشتباه کنیم، بی‌گدار به آب نزدیم هرچند که در ضد حملات شش موقعیت داشتیم که می‌توانستیم تبدیل به گل کنیم.

مهاجم پرسپولیس تصریح کرد: مهم سه امتیاز بود که توانستیم به دست ‌آوریم از تک تک مردم شیراز تشکر می‌کنم. آنها واقعاً قدرشناس و با معرفت هستند به هر شکلی سنگ تمام گذاشتند، وظیفه داشتند تا محبت آنها را با شاخه گل‌های خود جبران کنم.

وی ادامه داد: تماشاگران هیچ واکنش منفی نداشتند، برای فجر از صمیم قلب آرزوی موفقیت می‌کنم. این تیم نیاز به زمان دارد، بازیکنان جوانی در این تیم هستند که می‌توانند آینده‌دار باشند. نباید هم‌اکنون از این تیم زیاد توقع داشت.

حقیقی افزود: پرسپولیس در سه بازی اخیر دو برد و یک تساوی به دست آورده، این نشان می‌دهد در نیم‌فصل دوم قصد دارد با قدرت جدید وارد مسابقات شود و جدول را بشکافد و به بالا بیاید.

کاظمی:سطح لیگ برترایران بالاتر از آسیاست


سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: داور با سوت‌هایش استرس را به تیم ما وارد کرد و قدرت را از بازیکنان ما گرفت.


فرهاد کاظمی پس از تساوی بدون گل تیم ذوب آهن مقابل صبای قم گفت: زمین مسابقه از کیفیت بازی کاسته بود و داور هم با سوت‌هایش استرس را به تیم ما وارد کرد و قدرت را از بازیکنان ما گرفت.

به گزارش فارس،وی ادامه داد: پنالتی صد درصد ما سوخت و داور یک پنالتی قابل بحث هم برای صبا گرفت.با این شرایط در مجموع از عملکرد بازیکنانم در این مسابقه راضی هستم.

سرمربی ذوب آهن درباره سه اخطاره بودن علیرضا محمد و عدم حضورش در این دیدار گفت: کمیته داوران باید فردای مسابقات اسامی بازیکنان محروم را اعلام کند اما این اتفاق نیفتاد و مجبور شدیم امروز از مهدی رجب‌زاده در دفاع راست استفاده کنیم.

کاظمی با اشاره به اینکه صبا در آسیا کار سختی دارد عنوان کرد: صبا تیم خوبی دارد اما باید بار روانی را از روی دوش بازیکنانش بردارد و باید بداند که لیگ برتر ایران سخت‌تر از آسیا است.

وی در پاسخ به این سؤال که گهر با پیروزی مقابل راه آهن به پیکان نزدیک شد، گفت: به تیم‌های پایین جدول نگاه نمی‌کنم بلکه متوجه 6 تیم بالای جدول هستیم و تنها نتایج آنها را دنبال می‌کنیم.

کاظمی در واکنش به این سؤال که ذوب آهن به سقوط نزدیک است، خندید و گفت: اگر بازیکنان ما زودتر دور هم جمع می‌شدند و به وحدت تاکتیکی می‌رسیدیم حالا به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بودیم.

سرمربی تیم ذوب آهن با اشاره به عملکرد خوب فوفانا گفت: روزی که ابراهیم توره برای اولین بار به ایران آمد من برای نخستین بار در مس کرمان از او تست گرفتم. با جرات می‌توانم بگویم فوفانا، توره‌ دیگری برای فوتبال ایران خواهد بود.
یاوری: زمین و زمان به نفع پرسپولیس بود


سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: زمین و زمان و حتی هواپیما هم به سود پرسپولیس بود.


به گزارش فارس، محمود یاوری پس از شکست خانگی 2 بر صفر برابر پرسپولیس در نشست خبری ابتدا به شوخی گفت ما خودمان هم قرمزیم!وی سپس ادامه داد: زندگی ادامه دارد. هفته پیش هم یک بازی کردیم تا مچ پا در آب بودیم بازیکنان ما مرد بودند اما اهل بازی نبودند. سر می‌خوردند. توپ اول هم همین اتفاق افتاد با آن گل شیرازه ما به هم ریخت. زمین و زمان و هواپیما هم برای پرسپولیس بود. این تیم چشم و چراغ ایران است اشکالی ندارد اما ما هم انسان هستیم. امروز روی این زمین بازی کردیم که 8 هزار بلیت بیشتر بفروشند. زمین دستغیب از ورزشگاه تختی دورود بهتر است چرا مثل گوشت قربانی ما را این طرف و آن‌طرف کشیدند.

وی ادامه داد: حرفی ندارم، 4 بازیکن اصلی‌مان را نداشتیم و به داشته‌هایمان افتخار می‌کنم. بازی امروز بین دارا و ندار بود، ما 2 میلیارد هزینه کردیم و پرسپولیس 35 میلیارد تومان اگر پول‌ها را وسط می‌ریختند آنها برنده بودند. روز خوبی نداشتیم. پرسپولیس شایسته برد بود و ما هم نباید به این راحتی می‌باختیم. به داشته‌هایمان اعتقاد داریم، این بازی از پیش تعیین شده بود. باید زمان بگذرد تا ببینیم چه اتفاقی بیفتند. پرسپولیس در 15 دقیقه اول خیلی خوب بود و ما این شرایط را پیش بینی نمی‌کردیم. این باخت برای ما یک تلنگر بود که مسئولان استان بیشتر توجه کنند. اگر فکری به حال تیم نکنند روزهای بدتری در انتظار ماست.

وی تصریح کرد: پول نداریم بازیکن جذب کنیم و بازیکن خوب هم با پول ما به فجر نمی‌آید. پرسپولیس بیشتر در چشم بود و بازیکنان هم به آنجا می‌روند و بازیکنان ما نتوانستند بازی خودشان را انجام بدهند. نیمه دوم می‌توانستیم گل بزنیم و برنده شویم.

یاوری در مورد تقسیم مساوی سکوها هیچ حرفی نزد، اما در ادامه گفت: امروز روز تیم ما نبود، توپ ها از گوشه راست آمد و گل شد. از ارزش‌های شیخ ویسی کم نمی‌شود چون دو سه موقعیت تک به تک گرفت. روزی بود که باید از این دروازه‌بان استفاده می‌کردم روز خوب ما نبود. مقصر من هستم. 80 درصد پرسپولیس خوب بود و 20 بازیکنان ما کوتاهی کردند و باید هماهنگ می‌شدند که نشدند. کریم انصاری فرد و رضایی گل زدند و دل همه شاد شد، مبارک باشد.

یاوری تاکید کرد: اگر دستغیب بازی می‌کردیم بهتر از اینجا بود. سهم مربی در این باخت 99 درصد بود. شاید اگر بازی در دستغیب بود ما بازنده نمی‌شدیم. 4 مصدوم می‌رسند و 2 محروم هم داشتیم. نمی‌خواستم سفره دلمان را باز کنیم و مصدومیت جزیی از فوتبال است. جرات و جسارت داشتیم. غیرت باید مثال زدنی باشد. ممکن است باز مصدوم بدهیم. این چه چمنی بود که ما را به آن آوردند نمی‌دانم دشمنی بود یا نه.

وی در مورد اینکه چرا از مدافعان جوان بیشتر استفاده نمی‌کنید، گفت: بازیکن جوان داریم اما از آنها استفاده می‌کنیم. آینده دار هستند. اگر در خط حمله اشتباه کنیم می‌توان جبران کرد اما اگر در خط دفاع اشتباه کنیم نمی‌توان جبران کرد. هواداران نظر خودشان را می‌گویند ما جز شش تیم دوم می‌مانیم که می‌تواند خیلی خوب باشد. یک بازی با استقلال داریم ولی یا اینجا یا دستغیب بازی برگزار شود. بازی که ساعت 15 بود چرا ساعت 14 برگزار شد. نمی‌دانیم. شاید نظر فدراسیون فوتبال بوده است.گل‌محمدی: می‌توانستیم 6 گل بزنیم


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز بازی را کنترل کردیم و می‌توانستیم 6 گل بزنیم.


یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل فجرسپاسی در نشست خبری اظهار داشت: خیلی خوب شروع کردیم، مثل سه بازی گذشته برنامه داشتیم و برای بازی های آینده پرسپولیس هم برنامه داریم و می خواهیم خیلی زود به گل برسیم. امروز هم بازی را کنترل کردیم، می‌توانستیم 6 گل هم بزنیم اما شکست دادن فجر کار سختی است تیم جوان و با انگیزه‌ای است. به بازیکنان تبریک می‌گویم باید این روند را ادامه بدهیم.

به گزارش فارس،وی ادامه داد: پروویچ خوب بود انتظاراتم را برآورده کرد. دونده و خوب بود و خودش را با جو پرسپولیس هماهنگ کرد. از کلیه عواملی که تلاش کردند امروز بازی خوبی انجام شود تشکر می‌کنم. خالصانه از آنها تشکر می‌کنم و امیدوارم همه بازی‌های فجر در این ورزشگاه برگزار شود.

گل‌محمدی در مورد از دست رفتن موقعیت‌های گلزنی از سوی مهاجمان گفت: چند موقعیت گلزنی را از دست دادیم روز مهاجمان ما نبود. مثل بازی با ملوان یک بازی توپ ها گل می‌شود و یک بازی هم گل نمی‌شود. از همه بازیکنان راضی هستم و بهترین‌ها را به میدان می‌آورم و نیمکت قوی می‌خواهم که نیمکت قوی داریم.

وی در مورد نحوه قضاوت محسن قهرمانی گفت: از داور تشکر می‌کنم بازی را خوب سوت زد. دستش درد نکند ولی در برخی صحنه‌ها دچار اشتباه شد، روی رضایی پنالتی انجام شد. من هم مربی هستم و از اتفاقات درون زمین ناراحت می‌شوم.

سرمربی پرسپولیس در مورد موفقیتش گفت: روی این موضوع می‌شود فکر کرد که چرا موفق شدیم هم از نظر روحی و روانی کار کردیم الان در شرایط خوبی هستند از نظر بدنی هم کار کردیم و بهتر شدیم و می‌دانستم بهتر می‌شود اما بازهم کار داریم و کارمان سخت است.


دانلود گلهای بازی پرسپولیس فجر سپاسی با حجم 13 مگابایتدسته بندی : عکس والیبالیستهای ایران،  پیکس نیوز، 
تگ ها : بازی پرسپولیس فجر سپاسی، اخبار بازی پرسپولیس فجر سپاسی، حواشی بازی پرسپولیس فجر سپاسی، گلهای بازی پرسپولیس فجر سپاسی، دانلود گلهای بازی پرسپولیس فجر سپاسی، حواشی کامل بازی پرسپولیس فجر سپاسی، گل بازی پرسپولیس فجر سپاسی،
ارسال شده توسط آدمین


عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
× گلچین اینترنت ×
لینک دوستان
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);