تبلیغات
گالری عکس Photo Gallery - شروع سریال از بوسه تا عشق - داستان سریال از بوسه تا عشق
گالری عکس Photo Gallery
مطالب جالب ، مفید ، خواندنی و دیدنی از سراسر دنیای وبنام سریال : از بوسه تا عشق
نام اصلی سریال : قلب روی لبها
ژانر سریال : عاشقانه - حماسی
سال ساخت : اواخر 2007 ( نوامبر ) تا سال 2001
کشور سازنده : ترکیه ( همچنین برخی لوکیشن ها در بلغارستان و کرواسی )
کانال پخش کننده : Show Tv
تعداد فصلهای سریال از بوسه تا عشق : دو فصل
مدت زمان هر قسمت : 90 دقیقه ( 120 دقیقه با احتساب تبلیغات )


کنعان در از بوسه تا عشق


سریال از بوسه تا عشق بر اساس رمان معروفی با همین نام  نوشته رشاد نوری گونتکین ( که در استانبول به دنیا آمد و در 67 سالگی در لندن درگذشت ) ساخته شده است .
رشاد نوری یکی از نویسندگان معروف حماسی در ترکیه است و کتاب های زیادی در ترکیه نوشته  ، این داستان چهار شخصیت اصلی دارد : حسین کنان ، لامیا ، سمیل و کاویدان .


سریال از بوسه تا عشق

کنان موسیقی دان موفقی است که کودکی تلخ و همراه با فقری داشته است پدر او در زندان خودکشی کرده و دایی اش او را بزرگ کرده است. او در ابتدا عاشق دختری به نام لیلا می شود ولی او را ول می کند تا به سفر دور دنیا برود تا ویالونیست معروفی بشود و در این فاصله سمیل پسر دایی اش با لیلا ازدواج می کند. لیلا سمیل رو دوست نداره و سمیل منتظر روزی است که لیلا کنان رو فراموش کنه و عاشقش بشه.

نقش اصلی سریال دختری به نام لامیا است که عاشق کنان و هنرش می شود و همیشه از او حمایت می کند والدین او هم مرده اند و او با فامیلش که با او مثل یک خدمتکار رفتار می کنند زندگی می کند. کنان با اینکه عاشق لامیدا است اما نمی خواهد سطح اجتماعی پایین او به شهرتش ضربه بزند و همیشه لامیدا را ااز خود دور می کند. سر انجام کنان با کاویدان ازدواج می کند. او دختر یک خانواده ثروتمند و تاجر است اما در روز عروسی همش چهره لامیدا را به جای عروس می بیند.

لیلا که با سیمیل ازدواج کرده بود می میرد و سمیل عاشق لمیدا می شود . کنان پنهانی از لامیدا صاحب یک دختر می شود در نهایت سیمیل با لامیدا ازدواج می کند و کنان از شدت عشق خودکشی میکند.


بیوگرافی لامیا در سریال از بوسه تا عشق


بیوگرافی کنان در سریال از بوسه تا عشق
دسته بندی : بازیگران مرد ترکیه ای،  بازیگران زن ترکیه ای، 
تگ ها : سریال از بوسه تا عشق، داستان سریال از بوسه تا عشق، عکس سریال از بوسه تا عشق، عکس بازیگران سریال از بوسه تا عشق، عکس کنان در سریال از بوسه تا عشق، عکس لامیا سریال از بوسه تا عشق، بیوگرافی کنان در سریال از بوسه تا عشق،
ارسال شده توسط آدمین


عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
× گلچین اینترنت ×
لینک دوستان
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);