تبلیغات
گالری عکس Photo Gallery - داستان جالب شمیم عشق - خلاصه داستان سریال شمیم عشق
گالری عکس Photo Gallery
مطالب جالب ، مفید ، خواندنی و دیدنی از سراسر دنیای وب


سلن سویدر ( توپراک ) که در یک فصل و نیم این سریال در نقش خواهر حوا بازی می کرد با همان نقش به سریال عمر گل لاله می رود .
این موضوع در دنیای سینما  برای اولین بار اتفاق افتاده است .

مراد بازیگر کارکتر یوسف ، نقش اصلی سریال پس از بازی در تقریبا ? فصل سریال تصمیم به جدا شدن از سریال می گیرد .دلیل این تصمیم و جدا شدن او از سریال تکلیف نقش دیگر به او بوده اما سریال جدید مورات پس از ? قسمت پایان می یابد .

سریال شمیم عشق

همسرش بیرس آکالای بازیگر کارکتر هاوا نیز پس از جدا شدن مراد ،تقاضای مرگ کارکترش را می دهد و با مرگ حوا و یوسف
بیرس آکالای و مراد از سریال جدا می شوند . اما سریال همچنان با وجود مرگ دو کارکتر اصلی ادامه می یابد و به جای دو بازیگر اصلی نقش های جدید اضافه می شود . حتی برای مراسم ختم کارکتر حوا خواهرش توپراک از سریال عمر گل لاله دوباره به این سریال می آید و در یک قسمت آن بازی می کند .
پس از مرگ دو کارکتر اصلی سریال ، دو نقش جدید اضافه شده  بوراک هاکی و ملیسا اسلی پاموک که بازیگر نبوده و هیچ تجربه ای نداشته وارد سریال می شوند که مورد تمسخر بسیاری از گوشه نویسان بوده ، حتی هر دو بازیگر جدید سریال با صدای اصلی خودشان بازی نمی کنند و برای آنها صداگذاری می شود .


سریال شمیم عشق

موضوع : در فصل اول دو خواهر حوا و توپراک عاشق مردی ثروتمند بنام یوسف می شوند که بسیار خوش گذران بوده و از دختری بدون ازدواج با رابطه ای یک شبه دارای فرزندی شده .مادر او شب دنیا آمدنش میمیرد و یوسف که فرزندش را به خانه آورده باعث دردسر او می شود .مادر یوسف در شهر به دنبال مادری می گردد تا بتواند نوه اش را شیر دهد و توپراک که تازه دخترش را از دست داده این مسئولیت را قبول می کند . توپراک از همسرش اجازه گرفته و به خانه یوسف می رود و آنجا عاشق او می شود و اما خواهرش هاوا را نیز با خود می برد .هاوا نامزد بوده اما به ثروت بزرگ یوسف چشم می دوزد و کم کم از او خوشش می آید و به دنبال نقشه برای نزدیک تر شدن به او می شود .اما به دلیل اختلاف بین بازیگرها و جدایی آنها از سریال در سناریو تغییرات زیادی انجام می شود .

سریال شمیم عشق

توپراک که کارکتر اصلی سریال بوده به دلیل حسادت زیاد
بیرس آکالای به نزدیک شدن سلن سویدر و همسرش مراد از سریال جدا شده و به عمر گل لاله می رود به همین دلیل سریال یک سقوط شدید پیدا کرده و موضوع و سناریو کلا تغییر پیدا می کند ، همین آمار بیننده پایین سریال را پایین تر نیز می آورد .

سریال شمیم عشق

در فصل دوم به دلیل رفتن توپراک و ازدواج او با چنار ،کارکتر جدیدی وارد سریال شده و جنگیدن بین حوا و این کارکتر برای یوسف را نشان میدهد که موضوعات تکراری بین آن بیشترین شکایات از سریال بوده .

سریال شمیم عشق

در اواخر فصل دوم نیز با مرگ یوسف تغییرات بزرگی ایجاد می شود و پس از مدت زمانی نیز حوا هم میمیرد و از سریال
بیرس آکالای جدا می شودتگ ها : خلاصه همه داستان سریال شمیم عشق، خلاصه داستان سریال شمیم عشق، خلاصه داستان شمیم عشق، خلاصه سریال شمیم عشق، جریان سریال شمیم عشق، عکس بازیگران سریال شمیم عشق، بازیگران سریال شمیم عشق،
ارسال شده توسط آدمین


عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
× گلچین اینترنت ×
لینک دوستان
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);